Pazartesi, Kasım 29kimoloji.com

Çukur Dizisinin Yamaç’ı Aras Bulut İynemli Aslında Kim Kimdir?

Çukur dizisindeki göz dolduran performansı ile büyük bir kitleye sahip Aras Bulut İynemli kimoloji.com da bugünün konuğu oluyor.

25 Ağustos 1990 doğumlu olan Aras Bulut İynemli , 2009 yılından beri oyunculuk hayatını başarıyla sürdürmektedir.

2009 yılı öncesinde ise kaliteli bir eğitim hayatı olan Aras, İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü okumuştur.

2009 yılında Arka Sokaklarda Şeref rolü ile yardımcı oyuncu olarak dizi hayatına başlamış ve başarılı bir şekilde günümüze kadar sergilediği performanslarıyla kalplerde yer edinmiştir. Günümüzde Çukur dizisinde başrol oyuncusu olarak görev alan Aras , Yamaç Koçovalı karakteri ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Hatırlatma amacıyla daha önce yer aldığı çalışmalardan da bahsedelim. Öyle Bir Geçer Zaman Ki-Mete Akarsu , Muhteşem Yüzyıl-Şehzade Bayezid, Maral: En Güzel Hikayem-Sarp Altan , İçerde-Mert Karadağ gibi pek çok karakteri canlandırmıştır.

Tabii ki sadece dizi ile kalmamış sinema sektöründe de kaliteli işler yapmayı başarmış.2019 yılındaki 7. Koğuştaki Mucize filminde Memo karakteri ile oyunculuktaki kalitesini göstermiş. Mahmut ile Meryem filminde Mahmut , Tamam mıyız? filminde İhsan , Martıların Efendisi filminde ise Ateş karakteri ile başarılı işler çıkarmasının yanı sıra pek çok reklam filminde de yer almıştır.

Genç oyuncunun başarısını kanıtlar nitelikteki aldığı ödülleri de unutmayalım. Tabii ki pek çok ödülü var ancak biz 45. ve 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Çukur dizisindeki oyunculuğu ile En iyi erkek oyuncu kategorisinde ödül aldığını da söylemeden geçmeyelim.

Bugünün konusu olan Aras Bulut İynemli’ye teşekkür ediyor , oyunculuk hayatında başarılar diliyoruz…

Gezmek isteyebileceğiniz site tavsiyesi olarak: https://nenasil.com/

3 Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir