Pazartesi, Kasım 29kimoloji.com

Çukur’da Neler Oluyor? Vartolu Sadettin Çukur’a Geri Döndü!

Çukur’da Neler Oluyor? Vartolu Sadettin Çukur’a Geri Döndü!

Milyonları ekranlara kilitleyen , kitlesine pazartesi gününü iple çektiren efsane dizi Çukur’da bakalım bu hafta neler olacak? Vartolu Sadettin Çukur’a geri dönecek mi? Salih Koçovalı Çukur’a dönüyor mu?

Çukur Dizisinin Konusu

Çukur dizisini kaleme alan Gökhan Horzum , yönetmeni ise Sinan Öztürk’tür.

Çukur dizisi pazartesi günleri izleyicilerini ekrana bağlayan, izleyicileri tarafından merakla beklenen bir dizidir. Dizide Çukur adında bir mahalle konu alıyor. Mahallenin kontrolü ise Koçovalı’ların elindedir. Mahallenin babası olan İdris Koçovalı mahalleli tarafından çok sevilir. İdris Koçovalı’nın çocukları mahallenin başına geçecektir. İdris Koçovalı’nın oğlu olan Yamaç bazı sebeplerden dolayı mahallenin başına getirir. Mahallenin kırmızı çizgisi ise uyuşturucudur. Mahallenin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan pek çok grup olmuştur. Bakalım Koçovalılar mahalleye koruyabilecek mi?

Çukur Dizisinin Yeni Bölümünde Neler Oluyor?

Çukur’da Neler Oluyor? Vartolu Sadettin Çukur’a Geri Döndü!

Fragmanlarda gördüğümüz gibi bu bölüm Vartolu Sadettin’i görmeye başlıyoruz. Ama ölen Cengiz Erdenet’in oğulları Çağatay Erdenet ve Kulkan Erdenet Çukur’a yeni oyunlar oynamaktadır. Çağatay’ın Yamaç’ı aramasından sonra kahvedeki masanın altında bir bomba beliriyor. Cumali ise sandalyede oturuyor. Vartolu Sadettin’in ise sonunda telefonu çekiyor ve ailesinden mesajlar geliyor. Saadet , Medet , Yamaç ve Selim’den mesajlar atıyor. Selim Koçovalı’nın ölmeden önce Vartolu’ya sesli mesaj attığını görüyoruz. Bakalım dizinin bu bölümünde neler olacak?

Çukur Dizisinin Oyuncuları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir