Pazartesi, Kasım 29kimoloji.com

Sefirin Kızı Dizisi Başrolü Neslihan Atagül Veda Mı Ediyor?

Milyonları ekrana kilitleyen Sefirin Kızı’nın Nare’si ekranlara veda mı edecek?

Sefirin Kızı dizisinin başrolünde oynayan güzel oyuncu Neslihan Atagül hızlı kilo kaybınden dolayı teşhis edilen bağırsak rahatsızlığı sebebiyle 10 günlük rapor aldı. Peki Neslihan Atagül olmadan Sefirin Kızı dizisinde neler olacak? Sefirin Kızı’nın çekimleri acaba duracak mı? Sefirin Kızı’nın Nare’si olmadan dizi nasıl devam edecek? Sorularını siz de merak ediyorsanız eğer, kimoloji.com cevaplarınızı aradığınız doğru yer.

Sefirin Kızı’nın Konusu Ne?

Star TV ekranlarındaki dizinin konusuna gelecek olursak ; Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum’a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare’ye yani Sefirin Kızı’na sevdalanır. Birbirlerini çok seven bu iki aykırı çocuk sevgileri için yıllarca savaşırlar. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz. Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefirin kızıdır ya Avrupa’ya kaçtı. Bir ozan da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar’ın acılı hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar’ın düğünüdür ve Sancar’a kızlarını getirmiştir.

Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrolünü paylaştığı dizi olan Sefirin Kızı’nın setinde Neslihan Atagül birdenbire kötüleşti. Kötüleşen oyuncu hastaneye kaldırıldı.

Diyet yapmadan hızlı bir şekilde kilo vermeye başlayan güzel oyuncuya geçirgen bağırsak sendromu teşhisi kondu. Oyuncunun eşi Kadir Doğulu haberi aldıktan hemen sonra Neslihan Atagül’ü Muğla’dan alıp İstanbul’a getirdi. 10 günlük rapor alan oyuncu İstanbul’da gerekli tedavileri görecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir